Osobní zkušenosti - Autor

autor osobnizkusenosti.cz | Jakub

Cestovní zkušenosti

Jsem CESTOVATEL, rád objevuji a poznávám. Láká mě nepoznané, láká mě dobrodružství a často jdu naproti novým výzvám. Ochutnávat, navštěvovat, poznávat a zažívat, to a mnohé jiné jsou hlavními důvody, proč miluji cestování. Zkrátka jsem typ člověka, který se snaží nechodit stejnou cestou a když jí kráčí, tak doufá, že se stane něco nevšedního.

Inovace

Fascinován INOVACEMI. Svět se vyvíjí a my s ním, někdo dříve, jiní později. Zajímá mě pokrok a chci být u zrodu. Hledám užitek, rád zkouším, testuji a hledám limity. Technologie se v dnešní době vyvíjí mílovými kroky a je těžké být v obraze ohledně všeho, co nás zajímá, co se nám hodí. Cítím, že můj úděl je objevovat, takže neváhám vyzkoušet zajímavou novinku, která přináší přidanou hodnotu.

Peníze, platby a investování

Peníze jsou nedílnou součástí života každého z nás a naprostá většina z nás se musí slušně ohánět, aby jich měla dost pro vyhovující životní úroveň. S tím souvisí právě PLATBY, které se dají provádět i chytřeji. Další oblastí, kterou se na blogu zabývám je INVESTOVÁNÍ. Každý člověk by měl mít určitou finanční rezervu. Přijde mi však praktické, když se tyto čekající finanční prostředky mezitím zhodnocují.

Nějakým způsobem pracuje prakticky každý člověk na celém světě a peníze jsou obvykle důvodem této činnosti. Mnoho lidí už však neuvažuje tolik nad tím, jak alespoň část z nich ušetřit nebo jak je lépe zhodnotit. Další variantou potom je, že nevědí jak. Mě tyto možnosti zajímají, a proto je zkoumám a zavádím do běžného života.

Vize obsahu blogu

Ať už jde tedy o PLATBY, INVESTOVÁNÍ, POKROK nebo CESTOVÁNÍ, cítím se být objevitelem, snažím se analyzovat, vyhodnotit a dle výsledku se pustit do nejvhodnějšího řešení. Nyní jsem se rozhodl, že i pro vlastní prospěch (k utříbení myšlenek a zpětnou analýzu zkoumání) budu svoje myšlenky sdílet, a to tak, že bych rád přišel každý měsíc alespoň s jednou novou analýzou, zkušeností, příběhem a nebo recenzí.

Témata recenzí a srovnání vybírám pečlivě předem, a proto mohu nastínit jaké služby budu porovnávat a na jaké společnosti se hodlám zaměřovat. 

  • Jednak se můžete těšit na produkty a zkušenosti s nimi z oblasti investic, jako jsou třeba P2P půjčky.
  • Platební možnosti moderního a internetového světa. Tzn. posvítíme si na banky a jejich konkurenci z hlediska platebních karet, převody měn apod.
  • Kryptoměny – jejich ohlas je čím dál tím větší. Jaké jsou ale možnosti ať už z hlediska investic, nákupu nebo využití, to je záležitost, která se teprve dostává do podvědomí běžných lidí.
  • Služby jako jsou taxi, ubytování, nebo třeba běžnější nákupy, které více či méně využívá každý z nás.

Kontakt

Kontaktovat mě můžete na osobní e-mailové adrese.