Coinmate

➡️ Coinmate je jedna z nejvýznamnějších kryptoměnových burz v Evropě, která umožňuje nákup, prodej a ukládání kryptoměn, jako jsou Bitcoin, Ethereum, Ripple a další. Byla založena v roce 2014 v Praze a od té doby si získala obrovskou popularitu díky svému bezpečnostnímu zázemí a vysoké kvalitě služeb.

Operace Poplatek
👉 Vklad CZK zdarma
👉 Směna kryptoměn (Maker) max. 0,3%
👉 Směna kryptoměn (Taker) max. 0,35%
👉 Výběr BTC 0.000064 BTC
👉 Výběr BTC s LN zdarma
👉 Výběr CZK 25 Kč

Coinmate je považována za jednu z nejspolehlivějších kryptoměnových burz v Evropě díky svému zabezpečení a regulaci. Její bezpečnostní opatření zahrnují například 2FA ověření, cold wallet úložiště a podporu FIDO U2F klíčů pro ještě větší zabezpečení. Je také regulována Českou národní bankou a plně splňuje požadavky evropské legislativy.

Burza nabízí několik typů účtů, včetně běžného účtu a VIP účtu pro ty, kteří obchodují větší objemy. Poplatky za nákup a prodej kryptoměn na Coinmate se pohybují okolo 0,35 %, což je velmi konkurenceschopná cena v porovnání s jinými kryptoměnovými burzami.

V neposlední řadě je Coinmate velmi uživatelsky přívětivá kryptoměnová burza s velmi rychlým zpracováním transakcí a kvalitním zákaznickým servisem. Coinmate je tak skvělou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivou a bezpečnou kryptoměnovou burzu s nízkými poplatky a širokou škálou funkcí a nástrojů pro obchodování.