CurrencyFair

CurrencyFair je online platforem pro směnu měn, která umožňuje uživatelům výhodné směny mezi mnoha světovými měnami. Služba byla založena v roce 2010 v Irsku a v současnosti poskytuje služby více než 150 tisícům uživatelů v celosvětově.

 

Operace Rozsah služby
🚩 Převody peněz do 150 zemí světa

 

CurrencyFair se liší od běžných bankovních převodů a směnáren v tom, že umožňuje přímou výměnu měn mezi uživateli, a tím eliminuje potřebu placení vysokých poplatků a úroků. Uživatelé mohou nastavit vlastní kurz směny a podat nabídku, která je pak předána ostatním uživatelům, kteří hledají opačnou směnu. Pokud je nabídka přijata, dochází k přímé výměně měn a uživatelé získávají výhodné kurzy směn až o 8x nižší než u tradičních bank.

Výměna měn na CurrencyFair je velmi jednoduchá a bezpečná. Uživatelé se musí registrovat, ověřit své údaje a poté nahrát peníze na svůj účet. Po zadání požadované směny mohou uživatelé sledovat kurzové nabídky ostatních uživatelů a vybrat si tu nejvýhodnější. Pokud je nabídka přijata, CurrencyFair zajistí bezpečný a okamžitý převod měn mezi účty obou uživatelů.

CurrencyFair nabízí také služby pro firemní klientelu, jako jsou mezinárodní platby, směny měn a řešení pro řízení rizik výměn měn. Tato služba je ideální pro firmy, které často obchodují s cizími měnami a chtějí snížit své náklady na směnu měn a rizika.

Celkově je CurrencyFair inovativní a efektivní online platformou, která umožňuje uživatelům a firmám provádět mezinárodní platby a směny měn s minimálními náklady a bezpečně. Služba je velmi snadno použitelná, má vynikající zákaznickou podporu a nabízí výhodné kurzy směn, což ji činí populární volbou pro mnoho lidí po celém světě.

Pokud Vás recenze na účet CurrencyFair zaujala a chtěli byste jej využít, doporučuji se zaregistrovat prostřednictvím následujícího odkazu. V případě, že uskutečníte převody v hodnotě alespoň 2000 EUR popř. ekvivalentu této částky, obdržíte navíc jako dárek 60 EUR. Prostředky se objeví přímo na Vášem účtu CurrencyFair.