Recenze: Nakupuji levněji s Plnou peněženkou

Recenze: Nakupuji levněji s Plnou peněženkou

28. 12. 2018 0 Autor: Jakub

Plná peněženka je zajímavá služba, se kterou mám zkušenosti již řadu let a pomohla mi ušetřit tisíce korun. Vyplatí se na ní vzpomenout vždy, když se chytáte nakupovat přes internet. Proč? Protože Vám zajistí slevu z Vašeho nákupu formou chashbacku (peněz z nákupu zpět).

ObchodVýše cashbacku
🚩 Aliexpressaž 8%
🚩 Bookingaž 4%
🚩 BENUaž 3%
🚩 Dr. Maxaž 6%

Systém Plné peněženky připsal svým uživatelům od orku 2012 již 96 milionů korun. Aktuálně se pyšní více než 550 000 uživately a 664 zákazníky v podobě partnerských obchodů (12/2018). To je, myslím, dostatek důvodů, abychom si o této internetové službě něco řekli ve formě recenze.

osobnizkusenosti a plna penezenka

Cashback – sleva z ceny nákupu

Jak to vlastně celé funguje? Poměrně jednoduše, stačí se zaregistrovat na stránkách Plné peněženky. Poté vyhledat obchod v jejich katalogu, kde zároveň uvidíte výši možné slevy v procentech. Obchody jsou rozděleny v kategoriích, takže není problém katalog procházet a vyhledávat vhodný obchod např. z oblasti elektroniky. Alternativou je potom využití vyhledávání, kam jednoduše napíšete název obchodu a již našeptávač výsledků Vám prozradí, zda je obchod v katalogu zařazen a jaká je maximální výše “cashback bonusu”. Pozor, je potřeba si přečíst, zda se sleva vztahuje na všechny produkty popř. jakou slevu získáte při koupi vybraného produktu. To je vše přehledně popsáno popisu obchodu na stránce Plné peněženky.

Výše slevy se pohybuje od 0,1% až po 10%.

Jak nakoupit přes Plnou peněženku

Jakmile si vyberu vhodný obchod, stačí kliknout na tlačítko “Nakoupit s Cashbackem” a v tu chvíli dojde k propojení vybraného obchodu s uživatelským účtem Plné peněženky (pod kterým jsme přihlášeni).

booking cashback s plnou penezenkou

Krátce po dokončení nákupu (cca 2 pracovní dny) se odměna resp. sleva objeví v systému Plné peněženky v “Registrovaných odměnách”. “Potvrzená odměna” se z částky stane ve chvíli, kdy je nákup potvrzen i u obchodníka, což je obvykle max. 60 dní. Pokud dojde v průběhu k vrácení zboží, zrušení objednávky atp., tak bude cashback zařazen mezi “Zrušené odměny”.

Potvrzené odměny mohou být jednoduše vyplaceny na Váš bankovní účet. Toho dosáhnete kliknutím na tlačítko “Požádat o výplatu”.

kolik jsem vydelal resp. usetril s Plnou penezenkou | osobniZkusenosti.cz

Partnerské obchody Plné peněženky

Nyní, když víme, jak to celé funguje, a tak se podívejme z jakých obchodů je možné vybírat. Jako příklad uvádím ty uživatelsky nejoblíbenější popř. které sám rád využívám:

osobnizkusenosti.cz a partneri plnaPenezenka

Věrnostní program Plné peněženky

Plná peněženka se snaží, aby Vás nákupy jejím prostřednictvím ještě více bavily a k tomu nabízí věrnostní program. Ten spočívá v získávání VIP statusů dle počtu nákupů uskutečněných za posledních 30 dní. Čím vyšší VIP Status, tím získáte vyšší odměnu z nadcházejícího nákupu. 

urovne partnerstvi s plnou penezenkou

Pozor, jedná se však o navýšení odměny o dané procento dle VIP úrovně – nejde o navýšení cashbacku.

Příklad: Získám-li slevu z nákupu 1000 Kč, tak můj bonus za věrnost bude:

  • 30 Kč – bronzová úroveň (3%)
  • 50 Kč – stříbrná úroveň (5%)
  • 100 Kč – zlatá úroveň (10%)

Lištička Plné peněženky v prohlížeči

Uživatelé prohlížečů Google a Firefox se mohou zaradovat, protože si mohou snadno nainstalovat tzv. “lištičku”, která Vás upozorní při vstupu na partnerský obchod z katalogu Plné peněženky. Tím Vám připomene aplikaci slevy pomocí tlačítka “Získat cashback” a žádná Vám už neuteče.

penize zpet z nakupu | osobni zkusenosti .  cz

Navíc získáte milých 10 Kč za instalaci jako bonus. Podrobnější návod k instalaci nalezne na stránce Plné Peněženky.

Doporučte Plnou Peněženku svým známým

Kromě všech zmíněných výhod Vás Plná Peněženka odmění za doporučení Vašim známým, kamarádům a rodině. Dostanete 300 Kč za každého potvrzeného kamaráda, který se úspěšně zaregistruje Vaším odkazem a získá na odměnách alespoň 50 Kč. Přičemž takto můžete zlákat až 20 kamarádů a získat 6000 Kč.

V případě, že se Váš kamarád nechce registrovat do systému, nabízí se druhá varianta. Pro každý partnerský obchod Plné peněženky lze získat Váš osobní odkaz pro získání odměny – ten najdete v katalogu Plné peněženky v detailu obchodu. Zašlete jej kamarádovi a po dokončení objednávky se odměna připíše na Váš účet. Takto může např. celá rodina nakupovat přes jeden účet Plné peněženky. Nezískáte tím však bonus 300 Kč, ale přímo odměnu za nákup.

Plná peněženka spolupracuje s Twisto

Další zajímavou informací pro současné popř. budoucí uživatele služby Twisto – pro jednodušší placení na internetu je, že uživatelské účty těchto společností jsou propojené, což ve výsledku znamená, že si stačí založit Twisto účet a využívat výhod Plné peněženky. Slevy z nákupů se Vám pak promítnou formou kreditů přímo na Twisto účtu, kde je lze dále uplatnit k Vašim novým nákupům.

Twisto a plna penezenka

Závěr recenze a zkušeností s Plnou peněženkou

Pokud Vás recenze na Plnou peněženku zaujala, registrujte se prostřednictvím následujícího odkazu a získejte tak příjemných 60 Kč na první 3 nákupy:

https://www.plnapenezenka.cz/penize-zpet/22472/

Zde jsou uvedeny podmínky pro získání zmíněného bonusu:

https://www.plnapenezenka.cz/bonusy

Cashback lze využít i s platební kartou Curve. Dokonce se dají tyto dva cashbacky kombinovat a můžete tak získat ze svých nákupů zpět ještě více. O platební kartě s aplikací Curve se dočtete více v tomto článku:

Osobnizkusenosti.cz | Platby kartou Curve

Platby kartou Curve šetří peníze doma i v zahraničí

O platební kartě Curve se dozvíte více v tomto odkazu. Nechte si ji zaslat ZDARMA domů a získejte navíc BONUS prostřednictvím OSOBNIZKUSENOSTI.CZ